FEU beidz UAAP titula sausumu, 3. spēlē pārspēj UST

Kādu Filmu Redzēt?

Tālo Austrumu universitāte noslēdza desmit gadu ilgo titula sausumu pēc tam, kad trešdien UAAP 78. sezonas vīriešu basketbola finālturnīrā šausmīgajā 3. spēlē pirms satriecošā Mall of Asia Arena pūļa bija pārspējusi Santantomasas Universitātes 67. – 62.

Ēriks Santoss un Andželīna Kvinto

Mac Belo aizvadīja savu pēdējo spēli 'Tamaraws' rindās, un viņš visu, kas bija jāpabeidz, atdeva ar 23 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām.

Rodžers Pogojs pēdējās trīs minūtēs un septiņās sekundēs guva pusi no saviem 14 punktiem, ieskaitot trīspunktu sajūgu no Luijas Vigilas novēlotās sacensības, kas FEU izvirzīja vadībā ar rezultātu 61:60, paliekot 1:27. Maiks Tolomija sekoja Pogoja lielajam grozam braucienā, kas ierobežoja 12-3 Tamaraws skrējienu.Džokovičs triumfē Vimbldonā, lai nodrošinātu rekordlielu 20. lielāko Nigērija apdullina ASV komandu olimpiskajā izstādē Antetokoumpo, Bucks sagrauj Suns vadību NBA finālā

Es patiešām lepojos ar saviem spēlētājiem, jo ​​viņi labi pārstāvēja savu skolu un upurēja, sacīja FEU galvenais treneris Nešs Racela, kurš pirms divām dienām svinēja savu dzimšanas dienu.

Tamaraws noslēdza savu 20. senioru basketbola čempionātu ar aizsardzības apstāšanās sērijām un trim soda metieniem pēdējās 18,2 ērcēs, lai Belo trāpītu vienu un Rasels Eskoto nogremdētu pāri.

FEU trešajā ceturtdaļā pārspēja 10 punktu pārsvaru un pēc Eda Daquioaga lēciena ar 6:03 atlika pat ar sešiem, 57-51, kas atvairīja 16: 0 sprādzienu, UST pārvarot pēdējās divas ceturtdaļas.

toni gonzaga pirms un pēc

Tamaraws atveseļojās pēc tam, kad atbildēja ar Pogoy noenkurotu viņu pašu skrējienu, kurš pastiprinājās ar Belo, kuru traucēja krampji visā posmā.

FEU apklusināja UST 2. spēles varoni Kevinu Ferreru tikai līdz sešiem punktiem. Uzbrucējs uzbrucējs Ferers tikai aizvadīja septiņus metienus pēc tam, kad pagājušajā sestdienā ar 29 punktiem bija sasējis savu karjeras augstāko punktu. Eds Dakioāgs ar 'Tigers' pacēlās ar 21 punktu, taču bija ļoti dārgs apgrozījums.

abs cbn ziņas baznīca ni krist

Belo tika nosaukts par fināla MVP pēc vidēji spēlē gūtajiem 17,3 punktiem, 10,7 atlēkušajām bumbām un 1 bloķētā svara čempionāta sērijā.

UZVARĒTĀ TRADICIJA. FEU Tamaraws svin svētkus pēc uzvaras savos 20. UAAP vīriešos

UZVARĒTĀ TRADICIJA. FEU Tamaraws svin svētkus pēc uzvaras 20. UAAP vīriešu basketbola čempionātā pēc aizraujošās uzvaras 67: 62 pret Santo Universitātes Tomass Growling Tigers universitāti trešdienas vakarā finālā 3. spēlē Mall of Asia Arena. Tristans Tamayo /

Lai iegūtu pilnu koleģiālu sporta atspoguļojumu, ieskaitot rezultātus, grafikus un stāstus, apmeklējiet vietniPieprasītājs Varsity.