Kūpers nav pārāk pārsteigts par Azkals uzvaru pār Guamu ar 3: 0

Kādu Filmu Redzēt?

Filipīnas pret Guamu Fifa pasaules kausa / Āzijas kausa kvalifikācijas turnīrā

Filipīnas pret Guamu Fifa pasaules kausa / Āzijas kausa kvalifikācijas turnīrā. AZKALS FOTO

kc concepcion apl de ap

MANILA, Filipīnas - Filipīnu uzvara pār Guamu atstāja galveno treneri Skotu Kūeru, kurš vēlējās vairāk no savas komandas.

Filipīnu Azkals nodrošināja trešo vietu kopējā 2022. gada Pasaules kausa un 2023. gada Āzijas kausa kvalifikācijas otrajā kārtā pēcUzvara ar 3: 0Piektdienas vakars, bet ar to nepietika, lai atstātu iespaidu uz Kūperu, kurš redzēja nekonsekventu izrādi no Azkaliem.

Es domāju, varbūt mēs sagādājām sev vairāk problēmu nekā Guams mums, godīgi sakot, teica Kūpers stāstā AFC vietnē. Mums beidzot izdevās gūt divus vārtus no setbumbām, un mēs esam apmierināti ar rezultātu, taču sniegums bija nevienmērīgs.

Piecas vai 10 minūtes mēs spēlējām labi, un pēc tam vēl piecas vai 10 minūtes mēs nespēlējām tik labi. Es neesmu ar to apmierināts. Mums nevar būt tādi periodi, kad mēs esam nonākuši grūtībās.Džokovičs triumfē Vimbldonā, lai nodrošinātu rekordlielu 20. lielāko Nigērija apdullina ASV komandu olimpiskajā izstādē Antetokoumpo, Bucks sagrauj Suns vadību NBA finālā

Azkals pēc Anhela Girado gūtajiem vārtiem 12. minūtē izvirzījās priekšā agri, taču pagāja zināms laiks, līdz viņi izmantoja savas iespējas.

Anne Kērtisa un Ervans Heusafs

Tikai Markusa Lopesa vārtu guvumā Azkals palielināja pārsvaru, pirms Marks Hartmans 88. minūtē pēc brīvsitiena uzstādīja galīgo rezultātu.

Treneris Skots Kūpers saka, ka viņa spēlētāji izrāda neapmierinātību ar sniegumu pat ar 3: 0 uzvarot Guamu ...

Ievietoja Azkāļi ieslēgts Sestdiena, 2021. gada 12. jūnijs

Tāpēc no manas perspektīvas es sacīju spēlētājiem, ka esam apmierināti ar rezultātu, bet esam neapmierināti ar sniegumu un viņi zina, ka mēs varam paveikt labāk nekā tas, sacīja Kūpers.

kakashi kā bērns bez savas maskas

Mūsu standartiem turpmāk jābūt augstākiem. Mūsu mērķis ir spēlēt labāku futbolu nekā tas. Mēs varam darīt daudz labāk nekā tas, viņš piebilda.

Kūpers arī sacīja, ka 'Azkals' otrdien ar 2: 0 zaudējumu pret Ķīnu izrādīja disciplīnu, kas bija krass kontrasts viņu sniegumam pret Guamu.

Pirmajā spēlē pret Ķīnu parādījām organizatorisko disciplīnu un šajā spēlē nevienu. Mums nebija pietiekami daudz nepārtrauktības mūsu spēlē vai bumbas īpašumā, un tāpēc puslaikā mainījām sastāvu, viņš teica.

Otrais puslaiks nemaz nebija tik slikts, jo īpaši pēdējās 20-25 minūtēs mēs sākām sagrābt vairāk lietu, īpašība bija laba, bet nosvērtība pēdējā trešdaļā nozīmēja, ka esam guvuši tikai vienus vārtus, un tas man sagādā vilšanos.

SAISTĪTIE STĀSTI

Azkals zaudē Ķīnai Pasaules kausa, Āzijas kausa kvalifikācijas turnīrā

Nīls Eteridžs, vēl 8 citi piedalījušies Azkals sastāvā Pasaules kausa kvalifikācijā