Nets cer, ka spēlē Kriejs Ērvings, Kevins Durants atpūšas pret Blazers

Kādu Filmu Redzēt?

Kīrs Īrvings Hjūstonas 'Rockets

Kjērs Īrvings, 11. vieta no Bruklinas “Nets”, smaida pēc tam, kad Barclays centrā 2021. gada 31. martā Ņujorkā viņi uzvarēja pār Hjūstonas “Rockets”. Maiks Stobe / Getty Images / AFP

klanu sadursmes turnīri 2015

Bruklinas 'Nets' cer redzēt Kīri Ērvingu atkal laukumā, kad viņi piektdienas vakarā uzņems Portlendas 'Trail Blazers'.

Ērvings šajā sezonā ir piedzīvojis periodiskas cirkšņa problēmas, un pēdējās sāpju lēkmes dēļ viņš nokavēja ceturtdienas vakaru130-113 izbraukuma uzvara pār Indianas 'Pacers'.

Bruklinas treneris Stīvs Nešs vēlētos redzēt Ērvingu uz grīdas salīdzinājumā ar Portlendu un Kevinu Durantu, kurš sēž uz soliņa. Durants sasniedza savu sezonas augstāko punktu, kas bija 42 punkti, 36 minūtēs, kad 'Pacers' trāpīja aizmugures aizmugurē.

Rīt būs cits izaicinājums, pēc ceturtdienas uzvaras sacīja Nešs, kurš ir Bruklinas ceturtais pēc kārtas. Mēs redzēsim, kurš ir pieejams un kā tas viss izskatās, un mēs spēlēsim patiešām labu Portlendas komandu un centīsimies panākt labu sniegumu.Džokovičs triumfē Vimbldonā, lai nodrošinātu rekordlielu 20. lielāko Nigērija apdullina ASV komandu olimpiskajā izstādē Antetokoumpo, Bucks sagrauj Suns vadību NBA finālā

Nešs sacīja, ka viņš drīzāk gribētu, lai otro nakti pēc kārtas spēlētu Bleiks Grifins (14 minūtes pret Pacers), nekā Durants, kurš nesen atgriezās pēc augšstilba savainojuma un sezonas sākumā izlaida 23 spēles ar gūžas locītavas savainojumu.

Nešs sacīja, ka lēmums var tikt pieņemts tikai tuvu tipoffam. Bet viņš noteikti ir pārsteigts par Duranta neseno spēli Nets (43-20) komandā, kas Austrumu konferenci vada ar 1 1/2 spēlēm pār Filadelfijas 76ers.

Ko es varu teikt? Man ir greznība trenēt Kevinu Durantu, sacīja Nešs. Jūs ieliekat viņu ierindā, un notiek labas lietas.

Durants fiksēja 10 rezultatīvas piespēles, izdarīja 16 no 24 laukuma vārtu mēģinājumiem un trāpīja visus astoņus soda metienus, spēcīgi cenšoties pret Indianu.

Bruklina saņēma izcilu sniegumu arī no Alises Džonsones, kurai šī bija 44 sacensību NBA labākā sacensība ar 20 punktiem un 21 atlēkušo bumbu.

Enerģija bija tur no brīža, kad iegāju ēkā, sacīja Džonsons. Es biju gatavs iziet tur un pierādīt, ka piederu.

Portlendā pēkšņi ir karsti, jo uzvaras ar 21 punktu uzvaru pār 'Pacers' un Memfisas 'Grizzlies', atklājot sešu spēļu ekskursiju.

Stingri izgājieni seko posmam, kurā Trail Blazers zaudēja sezonas sliktākās piecas spēles pēc kārtas.

pēdējais vēstnesis

Mēs noteikti bijām gatavi spēlēt, pēc trešdienas uzvaras Memfisā, teica uzbrucējs veterāns Karmelo Entonijs. To varēja nojaust. Varēja just, ka esam ieslēgti, un mēs zinājām, cik svarīga šī spēle mums ir.

Portlenda (34-28) cīņā par 6. numuru Rietumu konferencē ar vienu spēli izseko Dalasas 'Mavericks'. Sešas labākās komandas izvairās no iekļūšanas kārtas.

'Trail Blazers' pret Memfisu bija trīs 20 punktu guvēji. KJ Makkolumam 26 punkti un sešas rezultatīvas piespēles, Normans Pauels sameta 24, bet Damians Lilards pievienoja 23.

Portlenda pirmajā puslaikā bija vadībā ar 33 punktiem, kamēr tika pie uzvaras pūtīšanā.

Man tā ir piecu cilvēku aizsardzība, tāpēc visiem ir jādara savs darbs, sacīja Trail Blazers treneris Terijs Stotts. Man pirmais puslaiks bija par komandas aizsardzību un tajā ietilpst pārejas aizsardzība.

Tīklisakāva mājinieci Portlendu ar 116-11223. martā bez Duranta un Ērvinga. Džeimss Hārdens bija līderis, gūstot 25 punktus un sakrājot karjeras labāko rezultātu - 17 rezultatīvas piespēles.

kc concepcion jaunākās ziņas 2016.g

Hārdens (plaukstas locītava) izlaidīs savu 13. spēli pēc kārtas piektdien.

Lilards pagājušā mēneša mačā 'Trail Blazers' labā atzīmēja 22 punktus un deviņas rezultatīvas piespēles, bet realizēja tikai 5 no 17.

Lilards, kurš NBA spēlē ar 28,2 vidējo rādītāju ieņem piekto vietu, šomēnes spēlē gūst tikai 22,3 punktus.