Gilas Pilipinas nips Japānā, Fiba Asia 2015 finālā pretī stājas Ķīna

Kādu Filmu Redzēt?

Gilas Pilpinas. Foto no Fiba.com

ČANGŠAS PILSĒTA, Ķīna - Šis pēdējais solis, kas jāsper Žilam Pilipinam, lai sasniegtu Riodežaneiro, savā ziņā būtu jāpārvar Ķīnas Lielais mūris.

kāpēc trumpa impīčmentam vajadzētu jūs šausmināties

Filipīnieši piektdienas vakarā cīnījās vairāk nekā 90 procentus no ceļa, pirms parādīja Japānai durvis Fibijas Āzijas čempionāta finālčetrinieka divcīņā ar 81: 70 un Čangšas Sociālā darba koledžas sporta zālē noslēdza zelta medaļu maču ar izcili ķīniešiem. šeit.

LASĪT:Ķīna gāž Irānu, atgriežas Fiba Asia finālā

Žilass atdalījās tikai pēdējās divās minūtēs, šoreiz pārdzīvojot grūto japāņu izaicinājumu, lai uzvarētu septīto spēli pēc kārtas un barjeru titula mačā par otro sēriju, pēc tam, kad 2013. gadā palika otrajā vietā Irānā.Džokovičs triumfē Vimbldonā, lai nodrošinātu rekordlielu 20. lielāko Nigērija apdullina ASV komandu olimpiskajā izstādē Antetokoumpo, Bucks sagrauj Suns vadību NBA finālā

Mēs nenācām šeit spēlēt finālā; mēs esam šeit, lai izcīnītu zeltu (medaļu), pēc uzvaras žurnālistiem sacīja Gilas treneris Tabs Boldvins.

Mēs zinām, ka Ķīnā nekad nav līdzvērtīgu konkurences apstākļu, to esmu pieredzējis jau iepriekš. Bet mēs iznāksim un spēlēsim vissmagāk, lai uzvarētu šajā spēlē.

lūgšana svētajam Pedro Kalungsodam

Dondons Hontiveros kļuva karsts no trīs punktu diapazona - viegli viņa labākā spēle turnīrā - un ārkārtīgi palīdzēja Žilam, jo ​​Andrjē Bleče nebija vissaasīgākais, un Terenss Romeo un Kalvins Abueva šķita mazliet nervozs.

Ranidelam de Okampo ceturtajā periodā bija arī daži kritiski grozi, ieskaitot trīspunktnieku ar 7:29, kas japāņus turēja rokas stiepiena attālumā.

Čempionāta spēle notiks plkst.20: 30. sestdien un filipīnieši būs pretī Ķīnas komandai, kuru izkārtojušas četras 7 pēdas.

Ķīna savā ceturtdaļfināla pusē nojauca Irānu, iepriekš gūstot uzvaru 70-57 ar sniegumu, kas padarīja ķīniešus par pārliecinošākajiem favorītiem, lai atgūtu 2011. gadā pēdējoreiz izcīnīto kroni un iesistu vienīgo kontinentālo piestātni līdz 2016. gada Olimpiskajām spēlēm Brazīlijā. .